Dress Up, Makeup - Holiday

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.7 MB
  • Version 1.0.34
  • Dil İngilizce
  • Firma 6677g.com
Dress Up, Makeup - Holiday oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek kızlarınıza harika bir oyuna sahip olarak dilediği her an bu mükemmel oyunu oynayabilme imkanına sahip olmasını sağlayabilirsin

Dress Up, Makeup - Holiday oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek kızlarınıza harika bir oyuna sahip olarak dilediği her an bu mükemmel oyunu oynayabilme imkanına sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Dress Up, Makeup - Holiday oyununda kızlarınız cihazının ekranına gelen güzel kızı yeni yıl partisi için  hazırlayacaklar. Bu güzel kız bu partide çok güzel olmak istiyor. Çünkü uzun zamandır hoşlandığı yakışıklı erkek de bu partide olacak. Bu partide çok güzel olur ise belki onun dikkatini çekebilir ve onunla tanışma fırsatını yakalayabilir.

Kızlarınız oyunun zengin menüsünde bulunan hepsi de yeni yıl temasına hakim olan ve son moda renklerin kullanılarak hazırlanmış olan birbirinden şık kıyafet tasarımlarının arasından istediği birini seçecek ve güzel kıza giydirecek. Bu kıyafeti en uyumlu olacak olan aksesuarlar ile kombine ederek onun partinin en güzel kızı olarak hoşlandığı erkeğin dikkatini çekmesini sağlayacaklar.

Daha Fazla Göster
Dress Up, Makeup - Holiday indir